LS BRAND CREATOR brand metamorphosis

BRAND METAMORPHOSIS

Przenosimy Twój biznes na wyższy = piękniejszy poziom:

BUSINESS ANALYSIS

Robimy dogłębną analizę Twojego biznesu i badamy co działa, co nie. Przygotowujemy plan wprowadzenia Twojej firmy na wyższy poziom - wyższy poziom wizualny i funkcjonalny, a w konsekwencji finansowy.

 

 

VISION, MISSION, VALUES

Wspólnie pracujemy nad wizją, misją i wartościami Twojej firmy i w razie potrzeby ją korygujemy.

 

 

OFFER, TARGET

Doprecyzowujemy ofertę i podnosimy jej jakość.

 

 

BRAND DESIGN

Tworzymy nowy piękny wizerunek Twojej firmy. Logo, identyfikacja wizualna, materiały graficzne - korygujemy aktualne lub tworzymy wszystko od nowa. Tak aby było pięknie.

 

 

WEBSITE DESIGN

Nowa strona internetowa, którą stworzymy, zadba o piękny wizerunek Twojej firmy w internecie.

 

 

SOCIAL MEDIA

Dbamy aby Twój instagram miał unikalny styl i pięknie się prezentował. W razie potrzeby prowadzimy go za Ciebie.

 

 

PHOTOSHOOT PRODUCTION

Lookbooki, kampanie, sesje wizerunkowe. Produkujemy sesje zdjęciowe, które najpiękniej zaprezentują Twoją kolekcję, produkty, usługi czy po prostu Ciebie i wprowadzą nowy wymiar piękna do Twojego biznesu.

 

 

INTERIOR DESIGN

Jeśli Twój biznes jest stacjonarny, zadbamy również o piękne wnętrze siedziby Twojej firmy. Metamorfozy salonów beauty, restauracji, hoteli to nasza specjalność. Przygotuj się na niezwykłe wrażenia estetyczne.

 

 

EVENTS

Inauguracja, premiera kolekcji, śniadanie prasowe, event promocyjny. Przygotujemy piękny event dopasowany do potrzeb i profilu Twojego biznesu.

 

 

STANDARDS AND PROCEDURES

Jeśli w Twojej firmy nie działają dobrze wewnętrzne procedury i standardy, skorygujemy je lub stworzymy od nowa jeśli w ogóle nie istnieją. Standardy rekrutacji, obsługi klienta i inne specyficzne dla Twojego biznesu. To podstawa sprawnego funkcjonowania.

 

 

DOCUMENTATION ORGANIZATION

Skorygujemy lub stworzymy systemy organizacji i archiwizacji dokumentów w firmie. Tak aby była nie tylko piękna na zewnątrz, ale również harmonijna wewnątrz.